Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway F-ACT Evo 50? Mennyire...

Angie5 kérdése:

Keeway F-ACT Evo 50? Mennyire megbízható avagy sem a Keeway?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok érdekelnének. 250-300.000 Ft környékén vásárolnék. Keewayt ennyiért kapok újat 24 hó garival, egyéb (ismertebb) márkát max. használtat. Mi éri meg jobban?

2015. márc. 17. 20:32
 1/3 anonim válasza:
Nekem keeway x- ray motorom volt de mar szethullott nem ajanlom a markat (ami mellesleg az olcso aprilia)
2015. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem F-act-om van és éredekes módon nem hullott szét, pedig túl van 15 000 gyötrelmes km-en. Pedig nálam kapott az élettől.
2015. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem hullott szét a keeway!Sőt akiket ismerek azoknak sem. De érdekes módon van itt valaki akinek igen, és az mérgében azon nyomban lecserélte egy olaszra, ami bezony még lejtős nyomvájús földúton, hátszéllel, fullgázon 100kg alatt sem hullott szét, csak is azért, mert az olasz.
2015. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!