Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet folytatni az abbahagyott...

Lehet folytatni az abbahagyott jogsi tanulását ott, ahol anno abbahagytuk? (többi lent)

Figyelt kérdés

Párom tavaly januárban elkezdte a jogsit.Be is fizetett 1 bizonyos összeget (nem tudom mennyit..ezt nem tudom,hogy fontos-e.)

Viszont családi okok miatt hamar abba is hagyta.Vizsgája még 1 sincs meg,nem is volt vizsgázni-tehát nem megbukott-hanem csak órákra járt akkor.


Folytathatja-e most a jogsit ott,ahol abbahagyta,"él"-e még a befizetett pénzösszeg?!


Szülinapi meglepetés lenne a "jogsi" (annak elvégzése).,ezért lenne fontos.Nekem nincs jogsim,nem tudok ilyeneket..


Előre is köszönöm.



2015. márc. 18. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt annál az iskolánál kell megkérdezni, ahova járt. Az elméleti vizsga eredménye 2 évig érvényes (ha jól tudom).
2015. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sikeres kreszvizsga esetén 2 év van rá, hogy befejezze a jogsiját. ha ez nincs meg, akkor az a pénz elúszott, és kezdheti előröl az egész procedúrát!
2015. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eddig 2 év volt a kresz sikeres teljesítése után, de hallottam már olyat, hogy ez 1 évre csökkent (de lehet, hogy ez csak a felsőbb kategóriáknál van), mindenképp érdemes az adott iskolánál érdeklődni.
2015. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mindenkinek ment a '+'.

2015. márc. 21. 23:51
 5/5 anonim válasza:

3-as: 1 év az a motoroknál van.


Kérdező: Szerintem ha a 3-ból 1 vizsga sincs meg, akkor az elejétől kell kezdeni, de tényleg az a biztos, ha rákérdeztek.

2015. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!