Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Golf párhuzamos...

Volkswagen Golf párhuzamos parkolás?

Figyelt kérdés
Forgalmi vizsgám lesz, de mindig elfelejtem, mikor mennyit kell tekerni a kormányon... Van itt valaki, aki szintén ilyen autóval tanult vezetni, vagy netán ilyen autója van és tudja, hogy pontosan mikor, melyik pontnál, mennyit kell tekerni?

2015. márc. 18. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, de ez a vizsga igy nehezen og menni.
2015. márc. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Így: http://www.youtube.com/watch?v=xckP_BvClrM


Baromira függetlenül attól, hogy milyen címke van a fostaliga elején.


Gyakoroljad szépen apuci tragacsával, vagy aki hajlandó neked segíteni, de lehetőleg ne élesben, kocsik között, hanem szépen összeszedsz néhány hullámpapír dobozt a szelektív mellől, és azokat teszed le mondjuk bójának, aztán azok közzé állsz be.

2015. márc. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ez helyzetfüggő! Nem lehet neked leírni hogy egy cm így majd úgy. Gyakorolj, vagy vegyél plusz órákat. Mert kb neked nem való jogsi még. Lehet hisztizni, szidni, de ink bukj meg addig amíg béna vagy mintsem valakinek kárt okozz vagy valakiben!
2015. márc. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már majd' 30 éve vezetek, de én se tudom mikor hányat kell tekerni a kormányon!

:D

Nem az számít, figyeld az autó mozgását és aszerint kormányozz!

2015. márc. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ékes példája, hogy minden dilettánsnak lehet jogosítványa...


Nem lehet elméletből megtanulni vezetni. El kell menni az órákra és gyakorolni. Annyi mindentől függ az egész, nem lehet egy képletet mondani rá.

2015. márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem régen az oktatóm úgy mondta, hogyha a te autódban a hátsó fejtámla eléri a melletted lévő autónak a hátulját akkor teljesen kitekered jobbra. Kb. 30fokos szögig engeded, majd kicsit gurulsz hátra és amikor érzed, hogy még pont elfér a padkánál akkor teljesen balra és kész is. De jórészt tényleg csak érezni lehet, éles helyzetekben nem lesz időd nézegetni, számolgatni.
2015. márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik ám. Össze sem tudom számolni hány autót vezettem életemben, több tucatot legalább, egyiknél sem tudtam hányat fordul a kormány, ezt érezni kell.
2015. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt csak egy probléma van, nem az hogy elfelejted, hogy mennyit kell tekerni rajta (mert azt én sem tudom), hanem hogy nem éreztél rá az autóra. Ezt érezni kell, a végére akár csukott szemmel mennie kellene, megnézed hova kell beállni és beállsz.
2015. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!