Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó - Peugeot - első...

Robogó - Peugeot - első teleszkóp szétszerelhetö?

Figyelt kérdés
Kiszedtem de nem ugy van mint a többinek hogy felül csavar,ennek a vége fönt hegesztve van, szimmeringet kellene cserélni, ha valaki találkozott volna már ilyennel, bontottat nem akarok venni az új nincs de megfizethetetlen

2015. márc. 19. 14:03
 1/6 kata kata ***** válasza:
Tegyél fel róla egy pár képet,fotót.
2015. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem tudok, összeraktam. De a két villaszár ami acél, fent az összekötőnėl ami vízszintes és a kormány oszlophoz fogja abba van belehegesztve, a két acél villaszáron pedig alu mozgó villa van rugóval es szimmeringgel, erre jön a kerék, ezzen az alsó alu részen se csavar stift stb, próbáltam tekerni ide-oda de semmi. Többnél van a villa tetején csavar ami a rögzitöszárat fogja, ennek ott csak felső szár becsatlakozásnál hegeszve van, remélem jól körülirtam
2015. márc. 20. 06:58
 3/6 kata kata ***** válasza:
A T-szárba vannak hegesztve a teleszkópszárak??Milyen Peugeot ez?
2015. márc. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Peugeot sv geo 50 1993
2015. márc. 20. 19:19
 5/6 kata kata ***** válasza:

Keressél egy lengéscsillapító javítót a környékeden.És kérdezd meg,hogy ez a fajta egyáltalán javítható vagy eldobandó.Csak a porvédő levétele után férnél hozzá a záró anyához alatta meg a szimering vagy O gyűrűhöz.Szerintem ez csak egyszer használatos lengéscsillapító.

[link]

2015. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Néztem a robbantott ábrát amit küldtél, de ezen nem ilyen van, sima villás mint a simson. Veszek bele egy ilyen lengõkaros bontottat, köszi mégegyszer!
2015. márc. 21. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!