Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Iden a nyar vegen valamikor...

Bledi kérdése:

Iden a nyar vegen valamikor utazom magyarorszagra latogatoba. Olcso autoberlesrol szeretnek nehany otletet, egyszeru, gyors megoldassal. Ismertek maganszemelyeket akik berbe adjak autoikat illetve berbe adnak hasznalt autokat?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 18:59
 1/4 anonim válasza:

Szia, tavaly nyáron mi is nagy keresésben voltunk a családdal, és találtunk egy megbízható céget, kombi H Astrát kaptunk, dízelt napi 5000 forintért. Csak ajánlani tudom, csak tankolnunk kellett a kocsit, minden mást a cég állt.

A címük: autoberles.club. remélem segített...

2015. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves Bledi!

Rutinos autóbérlő vagyok több éve már.

Sok céggel volt már dolgom, mikor, milyen autó kellet

Ha városban, ha nyaralásra volt szükség bérautóra.

Mivel a munkahelyem az utcánkban van én nem tartok fent autót.

De ha Pesten belül van fontosabb dolgom akkor a corsarent.hu oldalon szoktam Corsát bérelni, klímás nem egy régi típus és 3-4 ezer forintból megúszom.

Ha viszont az országon belül megyünk valahova akkor nálunk már bevált az autokolcsonzesbudapest.net üzemeltetője,

itt H Astrát béreltünk egy hónapra kicsivel 100 ezer felett. De gázolajjal elmentünk vele nagyon sokat, nekünk megérte mivel a rokonság az ország ellentétes régiójában lakik. Jó pihenést neked itthon...Norbert

2015. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves Bledi!

Magánszemélyben nem tudok segíteni, én még nem próbáltam,így bérelni, kissé tartok az ilyen üzletektől hogy nem adják vissza a kauciót.

De van egy megbízható cég amit ajánlani tudok: www.autoberles.club, többszöri bérlésemnél mindig elégedett voltam, nincsen apró betűs rész, nem akarnak félre vezetni. Remélem segítettem. Norbi.

2017. szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Bledi!


A cég ahol dolgozom szerződésben áll egy autókölcsönzéssel foglalkozó céggel, őket tudom ajánlani.

Számlaképes megbízható partner: www.autokolcsonzesbudapest.net ez az elérhetőségük.

Remélem segítettem. Norbi

2017. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!