Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van esélye, hogy elkapnak,...

Csemege Ubii kérdése:

Van esélye, hogy elkapnak, miközben viszek valakit motorral?

Figyelt kérdés
Most fogom lerakni az A1 jogsit, és vinném a barátaimat a rendszámos 125-ös motorommal. De, tegnap tudtam meg, hogy 4 évig nem szállíthatok személyt kezdő vezetői engedéllyel. Szóval, az érdekelne, hogy akinek ugyanilyen jogsija van, és szintén nem vihetne embert, az szokott-e vinni másokat?

2015. márc. 20. 14:04
 1/6 kovpet ***** válasza:

2 évig nem vihetsz, nem?


Amúgy 50%. Vagy elkapnak vagy nem. :)

Engem 5 évente sem igazoltatnak átlagban, de volt, hogy egy hónapban kétszer is. Lutri. Én csak akkor vállalnám be a helyedben, ha nagyon fontos és nem jelent gondot a bírság megfizetése.

2015. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha nem mentek másik helységbe, akkor olyan csomópontokon haladjatok át, ahol kicsi a forgalom. Ez függ attól is, hogy milyen gyakran trafiznak településeteken a sünök, bár ez mostanában gyakoribb lesz, az új eszközök "bejáratása" miatt. Másik településre csak esetleg gáton, vagy földúton, ott nem csekkolnak szerintem.
2015. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Azt te tudod, hogy mennyi felétek a rendőr. Ha szoktak lenni, nem hiszem hogy megérné kockáztatni. Ha ketten vannak egy motoron, már csakazértis megállítják, hátha...
2015. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat. Valószínű ahhoz kötöm, hogy viszek-e valakit, ha kifizeti a bírságot :DDDDD Büntetőpontot remélem nem kapok sokat érte.
2015. márc. 21. 09:30
 5/6 kovpet ***** válasza:

"Valószínű ahhoz kötöm, hogy viszek-e valakit, ha kifizeti a bírságot"


És honnan tudod, hogy ki is fogja fizetni, nem csak ígéri? Mert a papíron a te neved lesz, rajtad hajtják majd be, az ígéret meg elszáll...

2015. márc. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem olyan embert fogok vinni, akiben nem bízok meg. De valószínű nem fogom megkockáztatni, hogy elkapjanak, max egy körre viszem el őket a faluban, vagy ilyesmi.
2015. márc. 21. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!