Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Feltettem a netre a kocsimat...

Feltettem a netre a kocsimat eladásra, rögtön egy kereskedő jött. Megnézték, látványosan hogy milyen szar, majd a kiírt ár feléért el akarták vinni. Azt mondták, hogy így nem kell 3 hónap garanciát vállalnom, mert ez az új törvény. Igaz a törvény?

Figyelt kérdés

#eladásnál garancia #3 hónap garancia
2015. márc. 20. 16:43
 1/9 jackson666 ***** válasza:
100%
Nemigaz.
2015. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Nyilván azért hívtak, mert eleve jó árról indult a kocsi.


Elmentek, lefikázták, hogy te érezd magad xarul, hogy el akarod adni és nem lökted rögtön az árokba.


Nagy kegyesen elvinnék fél árba, majd ő többé eladná, mint amennyiért te eredetileg kitetted.


Fura egy népek az autónepperek és még nagyon kedves jelzőt használtam...

2015. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyen eleve gyanús az, ha a kereskedő jön hozzád! Nem szoktam családlátogatásra menni. Nagyobb esélyed van az ilyen "látogatók" esetén arra, hogy se pénzed, se kocsid nem lesz. Esetleg a smukk is eltűnik, vagy majd tőled követelnek zsetont a kocsin felül.

Legjobban akkor jársz, ha közvetlenül magánszemélynek adod el, de körültekintéssel. A kereskedő egyértelmű, hogy kevesebbet ad, hiszen abból él. Viszont az ő gondja lesz a vevő megtalálása.

2015. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
B@romság. A kereskedő próbált téged hüjére venni. Egy szava se igaz, dehát ő ebből él... Mondd neki hogy nem adod el neki az autót. Ennyi. "Garanciát" egyébként sem kell vállalnod, csak ha valami nagyon nagy disznóságot hallgattál el a vevő elől, tehát szándékosan verted át, más esetben nem. Új törvény... LOL
2015. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

amikor kocsit adtam el, kereskedők mindig hívtak, de: azt szerették volna hogy én vigyem az autót hozzá, és ott ő átnézi.

Haver kocsiját kereskedő vette meg, de már telefonban megegyeztek az árban, hogy ha megtekintéskor jónak találja az autót, mennyit ad érte.

2015. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A saját portádon ilyet megengedtél neki? Én ott helyben egy vacsövet ragadtam volna és elküldtem volna az anyjába. :D
2015. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Így szokták. 1 milliós autóra ajánlottak egyszer 500 ezret. Mondom, jól van maga összerakva? Vagy én nézek ki ennyire hülyének? Na a viszontnemlátásra!

Eladtam 900 ezerért.

2015. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"hüjére venni" ......"j"-vel.....na ez a LOL!!!!!!!De ez nagyon!!!!
2015. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Remélem elküldted a f.ba őket.

Engem is megszívattak, de ha még egyszer egy ilyen megjelenne nálam, nekiesnék.

Ezek rosszabbak mint a bankok, meg orbánviktor.

2015. márc. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!