Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 3asban közlekedek egyfolytá...

Ha 3asban közlekedek egyfolytában 60-80km/h sebességgel a fordulat pedig 2000-3000 közt van az nem káros a motornak? Csak a fogyasztás lesz több semmi egyéb?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 00:48
 1/8 anonim válasza:
Dízelnél jobb ha elváltod, benzinesnél normális.
2015. márc. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen autó ez? Ekkora sebességnél már a legtöbb elbírja a 4. fokozatot.
2015. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
most lusta vagy váltani vagy mi? de igen ,jobban kopik a motor meg a környezetet is jobban szennyezed. Vegyél automatát és akkor nem kell váltanod!
2015. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem a váltással van a baj, csak annyi hogy 3asban sokkal jobb a motor hangja és így jobb használni
2015. márc. 21. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Te tényleg nő vagy? Nekem Anyám szokta a 3-at 100-nál elváltani
2015. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Abszolút nem káros, de hülyeség igy használni. Bár ha rugalmasan közlekedsz (állandó lassitás-gyorsitás-lassitás), akkor én is sokszor igy megyek.
2015. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Ilyenkor az 5.-et is elbírja.
2015. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
munkatársamnak anno hiába magyaráztam hogy a Transporter 5 sebességes, ő csak 4 sebességet használt benne, apám mikor 120-130 km/h-nál már azt se lehetett hallani hogy mit mond, de nem lényeg, az 5.-iket az istenért se akarta belökni, mindig üvöltöttem neki hogy kuplung és én löktem 5-ikbe a Transportert. Én átkerültem másik helyre, aztán kb 3 hónap múlva láttam a kocsit a műhelybe, kérdezem hogy mi van a kocsival, szerelők mondták hogy eldurantották benne a váltót, már nem éri meg megcsinálni azért van félre állítva, teszem hozzá előtte én 11 évig jártam azzal a kocsival.
2015. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!