Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha meg van a B-s jogosítványom...

Nonamegec kérdése:

Ha meg van a B-s jogosítványom hogyan szerezhetem meg motorra a jogsit?

Figyelt kérdés
Leraktam autóra a jogsit, és igy vezethetek robogot, de hallottam hogy az eggyel nagyobb motorokra csak valami vizsgát kell letenni és nem is kell rendes oktatáson részt venni. De hallottam olyat is hogy végig kell az egész oktatást csinálni. Ez akkor most hogy van ? Meyibe kerül kb? és milyen nagyra rakhatom le a jogsit ?

2015. márc. 21. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ez a B125 néven elhíresült dolog. Lehet erre gondolsz. Így rákeresel a google-ben és minden infód meglesz róla.
2015. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A1 kategória egy gyorsított tanfolyam után megszerezhető - de teljes értékű kreszvizsgát és gyakorlati vizsgát kell tenned.
2015. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, a teljes kreszvizsgát és gyakorlati vizsgát le kell tenned, és ha nem sikerül, a B-s jogsi is ugrik.

(Legalábbis 30 éve még így volt.

2015. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!