Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autóhifit tudtok ajánlani?

Milyen autóhifit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

max. 90k-ig.!

Jólenne , egy mélyláda , es erősítő is!

Esetleg hangszóró kell?



2015. márc. 21. 09:10
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:

ennyi infóból nem lehet ajánlani


hogy hangszóró kell e?

a hangszóró miatt lesz hallható a zene amit le akarsz játszani,gondolod hogy nem szükséges?

2015. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ennyiből max egy belépő kategóriás fejegységet és egy első szettet tudsz venni és ha a hangminőségre mész akkor ezzel a felállással érheted el a legjobbat. Jómagam is ezzel küzdök de akárhogy számolom 250-300 ezer forintra jön ki.

fejegység 50

elsőszett 50

mélyláda 40

erősítő 50

2015. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Es ha nézek egy hifi csomagot 100k-ert?


Mert en ennyi penzt nemszeretnék költeni!

2015. márc. 21. 11:40
 4/13 dirtboy ***** válasza:

ma 11:32


plusz kábelek,csatlakozók,ajtó szigetelés további kb 60ropi.

vagy ha kevés a gyári illetve régi az aku akkor még jobb akut is venni kell hiszen megnő az áramigény.

nem olcsó mulatság bizony egy jó rendszer.

2015. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 dirtboy ***** válasza:
linkeld be majd a csomagot,én nem nagyon vagyok jó véleménnyel a csomagokról,általában mindig raknak bele valami gyenge pontot pl kábelszettet
2015. márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ez lenne az:

[link]

2015. márc. 21. 12:23
 7/13 A kérdező kommentje:
Vagy ha ez nemjó akkor valakit megkérhetek arra , hogy rakjon nekem össze egyet?!
2015. márc. 21. 12:25
 8/13 dirtboy ***** válasza:

nem tudom milyen oldalt linkeltél de se firefoxal se chromal nem tudom megnyitni.


egyébként ilyen kis összegből inkább használt termékekben kellene gondolkodni,sokkal élvezhetőbb rendszert kapnál a végére.

2015. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy autóba fontos , a hangszigetelés? Vagy nem annyira?
2015. márc. 21. 12:43
 10/13 dirtboy ***** válasza:

a szigetelés fontos,hangszigetelést inkább akkor szoktuk mondani mikor zajt szeretnék csökkenteni.

a kocsikban a szigetelés viszont nem arra szolgál hogy a külső zajok ne szűrődjenek bár halkabb lesz a kocsi kicsit de az azért van hogy a hangszóró szebben szóljon.

bitumenlappal kell szigetelni az ajtókat,szerep hogy a vékony ajtó lemezeket merevíti és le súlyozza.

nehezebb lemez ugye nehezebben jön rezgésbe és a bitulap rezgést csillapító hatású anyag.

másik szerepe az hogy az ajtókon lévő szerelő nyílások,amin be tudsz nyúlni az ajtó belsejébe ott a hangszóró hátrafelé sugárzott hangja kijön ezért azt is bitumen lappal szépen le lehet zárni.

még egy mélynomónak ugye a doboza egy láda addig a mélyközép hangszóróknak a doboza az ajtó belseje.

így fontos a szigetelés mert akkor lesz neki jó környezete és akkor tudja majd a mélyebb frekvenciákat is jobban lesugározni.

2015. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!