Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda cr 250 most lett felújit...

Honda cr 250 most lett felújitva nem füstöl könnyen indul de viszont megnéztem az olajszintet és egy nagyon kicsit meg kellett döntenem és akkor kezdett jönni lassan, pedig a megadott mennyiségü olajat öntöttem bele, akkor a többi olaj hová tűnt?

Figyelt kérdés
Vagy csak ennyi olajnak kell lenni? hogy amikor kitekerem a szint csavart nagyon kicsit egyenes állásból döntök rajta és lassan elkezd kifolyni
2015. márc. 21. 19:51
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és észrevettem a berugókarnál a dekninél hogy 2 csavarnál olajos de nagyon minimális, szerintem ott nem mehet el meg van húzva rendesen a csavar új tömítés is
2015. márc. 21. 20:07
 2/4 lupara ***** válasza:
Nagy baj nem lehet.Előirt mennyiséggel feltöltve,és felújitás óta nem használtad.(Üzem közben nem fogyhatott).Ami becsaphat még.Teljes vizszintben álljon a gép,5mm-es dőlés iránytól függően,már sokat vagy keveset mutat.Ha egy sikban van a tanksapkád a tankal,tegyél rá vizmértéket.Vizszintben nézve a szintjelzőnél,gyengén szivárgó olajnak kell lenni.Közvetlen motorleállitás után ne nézz olajszintet,várj öt percet.
2015. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legtöbször az a hiba szokott lenni hogy beszívja a főtengely szimeringnél a sebváltóolajat.Azért még menj vele többet.Ha fogy akkor a szimering a hibás és cserélni kell.
2015. márc. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most lett cserélve az összes szimering + csapágy is dugattyú főtengely 5üzemórát futott és most néztem meg az olajszintet tegnap
2015. márc. 22. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!