Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » +/- 1.6MFt áll rendelkezésre...

+/- 1.6MFt áll rendelkezésre új autó vásárlására. Most egy Skoda Fabiam van. Alacsony fogyasztással. Tökéletes állapotban stbstb. (amúgy eladó! Kell? ) kritériumok: dízeles legyen, fiatal,4/5 ajtós, nem vagyok márka rajongó így bármit meghallgatok.

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
minusz másfél millióm nekem is van autóra ha valakinek van
2015. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem világos teljesen a kérdés... 1,6M körül akarsz autót venni. Emellett van egy eladó Fabiád. (Ennek nem sok köze van az autóvásárláshoz, szerintem.)


Nekem egy 5 ajtós dízel H Astrám van. Nekem tökéletesen megfelel, szeretem nagyon. Ennyiből olyan 5-7 éveseket ki lehet fogni szép állapotban, jó felszereltséggel. Nekem ez még viszonylag fiatalnak számít. Persze nem akarom rád erőltetni. Csak egy ötlet...

2015. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Látom a kulcskérdésekből, hogy azért neked nem egy Suzuki kell. Én a japánokat nem szeretem, a német trióból ennyiért csak öreget találsz, ezért én valami VW-t, Skodát ajánlanék, de az Opelek, Fordok között is nézelődnék.
2015. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sok részét ki kellett törölnöm a kérdésnek a limit miatt így pontosítanék mivel teljesen jogos volt hogy nem tiszta. A lényeg , hogy van egy Skoda Fabia 1.2 12v 2003 5 ajtós jó állapotú autóm amit le szeretnék cserélni egy újabb, jobbra. 1,6MFt-om van jelenleg. Ha el tudnám adni jó áron a Fabiat akkor azt is hozzá raknám és úgy keresnék újat. :) Kritérium az új kocsihoz: fiatal legyen, 4/5 ajtós, dízeles, nagyobb mint egy Fabia. Ilyenek :) Opeles volt a családom sok ideig és meg voltunk vele elégedve viszont nem tetszenek az újak. :/
2015. márc. 22. 14:24
 5/10 anonim ***** válasza:
hát ha számomra jó áron adod a fábiát akkor még érdekelhet is
2015. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na, így már világos. Eleinte én is félreértettem egy kicsit.

Akkor mennyiért és néznél autókat? Fogalmam sincs hogy mennyit ér most egy 2003-as 1.2-es Fabia...

Így 1,6 + ? Legalább csak kb...

2015. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon jó állapotba van. 100E-hez közeli kilóméter állással. Gyönyörű kék színnel. Egy két hibával rajta. (nem számottevő) 550-600ért akarnám eladni. Ha ennyi alá kell vele mennem akkor inkább nem adom el hanem a családban tovább adom. :) szóval ha el tudnám adni 600ért akkor ugye 2,2Mft.. esetleg ha úgy van 2,5MFt-ig fel tudom tornázni. :)
2015. márc. 22. 14:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már Opelem, és a mai napig nagyra tartom a megbízhatóságát. Ha viszont azt nem szeretnél, jó szívvel tudom ajánlani a Mazda 6-ot, vagy egy Ford Focust, esetleg Mondeot.
2015. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a Ford Focus-t ajánlom!
2015. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nézegetek egy párat akkor. :) Akit meg érdekelne a Fabia az írjon privát üzenetet. Ötleteket még várom! :D
2015. márc. 22. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!