Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fejegységet ajánlotok...

Milyen fejegységet ajánlotok 20ezer forintig ami nem gagyi?

Figyelt kérdés
Sima zenehallgatásra, rádiózásra kellene. Minimum USB-s, de legjobb ha SD kártyát is olvasna.

2015. márc. 22. 19:10
 1/5 dirtboy ***** válasza:

pioneer,kenwood,jvc,clarion és talán már van ilyen árban alpine is ami megfelelhet az elvárásaidnak.

hangminőségben egykutya mind hiszen egy árkategória,hangszínben van eltérés csak.

nyugodtan válassz neked tetsző funkciók szerint,nincs ilyen árban kimagaslóan jó.

2015. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az is érdekelne, hogy 13cm-esben milyen hangszóró párt érdemes venni a gyári gagyikat cserélni?
2015. márc. 22. 19:59
 3/5 dirtboy ***** válasza:

fejről lesz hajtva?

mert ha arról akkor valami nagy érzékenységűt,másként mindig halknak fogod hallani ha meg nagyon feltekerd a hangerőt akkor meg sok torzítást viszel bele.

jaj és lehetőleg komponens szett kellene,nem tudom olyanra gondoltál e.

2015. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Pioneer és Sony fejegységekkel vannak tapasztalataim, mindkettő nagyon jól szól de a Pioneer fejegységeken jobban ki lehet emelni a basszust. 18-19 ezer körül már annyi Pioneer és Sony fejegység van, hogy válogatni is tudsz köztük. A lényeg hogy a párezres SAL, Overmax, Sencor, stb. noname "márkákat" felejtsd el.
2015. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Blaupunkt Tokyo 110-et vettem újonnan 10 ezer Ft körüli összegért. USB, SD van benne, rádió is, de CD mechanika nincs. Rádióvételi érzékenység kiváló, hangminőség nekem megfelel, mondjuk a mélyet teljesen feltekertem, magasat majdnem, így élvezhető a hangja.
2015. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!