Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 2,5...

Milyen autót vegyek 2,5 millióig? ( egy barátom kérdezi )

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
olyat ami kijön 2,5 millából!
2015. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mindenképp öreg nagy köbcentis benzines 9. tulajtól és lehetőleg külföldről.


vagy 308 focus golf 1.6 dízel

2015. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ennyiből 5000 köbcenti alatt nem vennék. Itt van pár:

[link]

[link]

[link]

2015. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
akkor én vagyok a hülye hogy 4 milláért 1.6 dízelt vettem
2015. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem értem hogy mégis milyen választ vár a kérdező. 2.5 milla már sok pénz, rohadt nagy a választék. ennyiért az új dacia-tól a 60-as évekbeli big blockos amerikai hintókig bezárólag kb. mindent lehet kapni. kicsit pontosabban kéne megfogalmazni/részletezni a kérdést.
2015. márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
BMW-t, Audit, vagy Mercedes-t.
2015. márc. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sok dologtól függ. Milyen nagy kell, diesel vagy benzin, városba vagy pályára, fontos-e a fenntartási költség, vagy élményautónak kell...

Ha racionális választás kell, akkor keveset futott, néhány éves alsó-közepes autók: pl Octavia, Auris, Astra, stb.

Ha új autóban gondolkoztok, akkor új Dacia.

Ha fontos a megjelenés, meg a vezetési élmény, akkor erősebb motorral szerelt Ufo-Civic vagy jó kis hathengeres BMW E46, esetleg Audi A4 B7 Quattro...

Ha napi használatra van másik és csak évi 3-4 ezer kilométerre kell élményautónak, akkor Porsche Boxster, Impreza WRX, 325i Cabrio...

Ha kényelmes, megjelnős autó kell, akkor többek között ott a Mercedes E-class vagy pl az Audi A6.

Ha utazóautó, de kommersz márkából, ami megbízható és fenntartható is, akkor 1.9 PD TDI Skoda Superb, Passat, Mazda 6, etc.

Ha terepre kell, vagy valami platós, akkor ott van például a Pajero vagy az L200.

SUV-ok közül is van sok, például ott a RAV4, vagy ha prémium X3...

Kizárólag városi kocsinak is bőséges választék van: pl Polo, Yaris, Swift. Még hibrid is van (Prius).

Prémiumból is lehet találni kis kompaktot: A3, BMW 1, Mercedes-Benz A-osztály.

Egyterűek közül is bőséges a választék: pl Sharan, Galaxy.

Ha sokat kell nagy dolgokat szállítani, akkor pl Caddy, Berlingo, Partner. Ha még nagyobbakat akkor pl Mercedes Sprinter.

Nekem amúgy annó 2.5-ért a SuperB volt a választásom, jó döntés volt.

2015. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bő a választék:

Ford Focus mk III, Astra H, Mondeo IV, Vectra C, Corolla, Avensis, Toledo, Volvo S40, V40, S60, Mazda 3, Mazda 6, Honda Civic, Accord, Skoda Octavia, Superb, VW Passat, Jetta

[link]

2015. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért inkább használtat érdemes nézni.

Dízel esetén fontos az ismert előélet, mert hazánkban megy az óratekerés ezerrel, és az öngyulladósok mindig kényesebbek...rengeteg buktatót rejthetnek. Szóval én mindenképp valami kiforott technikájú benzinesre tenném a voksomat, mondjuk BMW E46, Honda Accord, Mazda 6, Mercedes E és hasonló kategóriájú vasak.

2015. máj. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!