Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretném pici autóm lökhárító...

Szeretném pici autóm lökhárítóját lematricázni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Első és hátsó lökhárítóról lenne szó illetve az oldalán a műanyag szegény csík egész felületéről. Ez esetben szükséges rá valamilyen engedély vagy erre nincs szabály úgy, mint az ablak fóliázására?
2015. márc. 24. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Az optikai tuningra nem kell engedély, csak abban az esetben ha a teljes autó színe változna a fóliázás, matricázás végett. Nyugodtan tehetsz á bármit, egyedül arra kell odafigyelni hogy a rendszámtáblát semmilyen esetbe se fedje illetve zavarja más szám vagy egyéb betű.


Én is nyáron fogok venni matricát az autómra meg kap karbon (utánzat) fóliát is, és nem kell rá engedély.

2015. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
%ban van megadva, hogy mekkora felületen kell eredeti színnek lenni papírozás nélkül, de ez még nem az a szint
2015. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Igen erről a 20% felületről olvastam már egyszer, ha jól emlékszem 20% az, ami alatt lehet változtatni rajta. Én chrome metál fóliát akarok rátenni lökhárítókra meg oldalt a szegélyre. Esetleg még a visszapillantóra meg ablak szegélyekhez, mert első oldalsó ablakoknál az van alapból a többinél meg fekete gumis.

2015. márc. 26. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!