Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autólámpákat szabad autopol...

Az autólámpákat szabad autopolírozóval, wax-al kifényezni?

Figyelt kérdés
Nem tesz benne kárt, pl megmarja a plasztikát?
2015. márc. 24. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az autópolírozó szer miért marná meg? Egyszerű polírozóanyag, mikroszkopikus szemcsékkel. A wax pedig viasz.
2015. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert wax-al kifényeztem a kocsit, és egy kevés ráment az első lámpákra is, nem töröltem le egyből, megvártam, hogy megszáradjon az egész, és akkor políroztam/töröltem le...

Utána pedig a lámpa mintha fakóbb lett volna, bár lehet csak nem vettem észre...mindenesetre a egy kis csík az ami fakóbb, pont ahogy a motorháztető kenésekkor ráment a lámpákra.

2015. márc. 24. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert rátapadt a VAX.
2015. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már meg van mattulva akkor csak használhatsz vele ha polírozod.
2015. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
itt nem arról van szó,hogy szabad-e vele,hanem arról hogy nem lehet!!!Nem mar meg semmit,de ezekkel cuccokkal nem fogod tudni felpolirozni!jobban jársz a jó öreg fogkrémes technikával!youtube-on találsz róla videokat!
2015. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!