Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Schwalbe turbós blokkos...

Schwalbe turbós blokkos tuningolása legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 19:34
 1/6 Feri448 válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Ltb7EuPIO6w

itt egy tipp nekem nagyon tetszik

2015. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tartossab kellene
2015. ápr. 5. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért maradjunk már annyiban, hogy jókora arcozás, egy egyszerű szélkereket turbónak nevezni. :)
2015. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gyári, és nem ezt kérdeztem!
2015. ápr. 8. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok. Ne morogj, Te a turbós blokkot kérdezted, a scshwalbi pedig nem az. :)

Ettől függetlenül:

Bármilyen aprócska és egyszerű egy 50ccm kétütemű blokk, rengeteg lehet rajta alakítani. Csak pénz és idő kérdése.

Legelőször is próbálj meg mindenből jobbat használni.Márkás gyertya, minőségi csónakmotorolaj(Castrol, Repsol outboard) Ha cserélsz gyűrűt, csapágyat ne a legolcsóbbat vedd, tömítőmasszának ne beöregedett festéket használj. Ha széthúzod a blokkot, polírozd föl a csatornákat, simisd el az éles töréseket, az öntési hibákat. Ha új dugót/henger veszel, kérd meg az eladót a legkisebb tűréshatárú legyen a két alkatrész párosítása. Az új felületekhez használj adalékot (bevált a régi jó molibdén-diszulfid paszta).

Ha bátor vagy, kísérletezhetsz a robbanótér szűkítéssel, a kipufogó átalakítással. (nem attól jó ha hangos) De variálhatsz a fogaskerék áttétellel a fordulatszám növelésével a hűtés hatékonyabbá tételével.......

Szép és érdekes meló, ha rákapsz, soha nem lesz vége. :)

2015. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!
2015. ápr. 10. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!