Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsó, megbízható, különleges...

Olcsó, megbízható, különleges és ekeveset fogyasztó autó?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni valami fiatalos és pasis autót ami nem kerül sokba! Nem fogyasztmilliókat, nem túl drágák az alkatrészei sem rááadásul nincs minden második embernek ilyen. Ötletek?
2015. márc. 25. 22:19
 1/8 anonim válasza:
100%
Mennyire nem kerül sokba? Mennyire nem fogyaszt sokat? Mennyit mennél vele évente?
2015. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
suzuki
2015. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Suzuki ,az aztán különleges :D Bár ha kifogsz egy x90-est az eléggé ritka madár.

Amihez olcsó az alkatrész és keveset fogyaszt az jellemzően kisköbcm-es tömegmodell.

2015. márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek nagyon sokféle autót, de ez valami nagyon álomautó lehet. Ha megtalálod, szólj nekem is.
2015. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


- olcsó

- nagyon megbízható (kasztni kadmiumozott, soha nem fog rozsdásodni ha nem töröd össze, motor és többi része mint a faék, olyan egyszerű)

- alkatrészt gyakorlatilag SZOTYIÉRT adnak hozzá

- Pasis is és fiatalos is

- 2.0 benzines és 1.9 TDI kevesetet fogyaszt (7-8 liter / 5-6 liter)

- Kb. 100 van belőle egész MO-n, úgyhogy biztos nem fog szembejönni túl gyakran egy :)


Ráadásul kis ráfordítással nagyon komoly "kinézetet" lehet nekik adni:


[link]

2015. márc. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

az olcsó és különleges szavakat nem tudom értelmezni egy mondaton belül!!!

Vagyis várjál csak!

A ritka dolgok drágák!

A fiatalos autó drága!

Az olcsó fiatalos autó ritka.

Akkor az olcsó fiatalos autó drága?!?!?

2015. márc. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólókkal egyetértve, azt javaslom vegyél egy hétköznapi modellt különleges fényezéssel, és/vagy kivitelben (pl. sport, vagy kabrió változat). Ezek ritkábbak, de nem drágák annyira. Ha nagyon olcsót választasz, akkor persze a megbízhatóság nem várható el.
2015. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre most a régi szoci verdák ugrottak be, és nagyon szeretem őket, de ha nem vagy egy szerelős típus, akkor nem ajánlom. Amugy most a hozzám hasonló fiataluk nagyon felkapták őket (lada, trabant, stb), olcsónak olcsók, az alkatrész is olcsó, fogyásztás az igaz sok.... döntsd el...


Esetleg még a bmw e36 szériáját tudom ajánlani, 1.6-os motorral nem eszik olyan sokat, de nem is olyan élvezetes, de szerintem eleget tesz a követelményeidnek.

2015. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!