Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sok autóból miért spórolták...

Sok autóból miért spórolták ki a csipogót?

Figyelt kérdés
Csomóban látom, hogy hiba esetén (olajnyomás, Chech engine, víz stb.) csak kigyullad a lámpa a műszerfalon és cső. Ha megyek napsütésben észre se veszem..
2015. márc. 26. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Csomoban latod? Megis mivel foglalkozol, hogy nap mint nap mas autot vezetsz, amin felgyullad a CEL es te a napsutesben nem latod? Autoszerelo vagy autokolcsonzo vagy?

En eddig akarhanyat vezettem, mindnel csipogott (alacsony kereknyomas, benzin, vagy neha CEL). Sot, ha leallitom a motort es ujra inditom, akkor mindig ujra csipog.

Nem lehet hogy kifogtad azokat, amikben elromlott a csipogo? Gyarilag raknak mindegyikbe, ugyh lehet hogy a tulaj sporol a csipogo javitassal?

2015. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb hibát észrevenni más jelekből is, a motorhiba lámpa felvillanása csak hab a tortán.


Szerintem.


15 éves autóknál még nem nagyon csiporászott semmi. Se az enyém se a feleségemé nem csipog, igaz ezek 14-16 éves francia szarok...

:D

2015. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Opel Corsa és Fiat Puntoról van szó. Szerintem ezekben nincs is.
2015. márc. 26. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!