Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003-tól szerintetek melyik...

2003-tól szerintetek melyik dízeles autó fogyaszt a legtöbbet?

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az amerikai ford f250 6.7 literes dízel motorral, vagy a gmc sierra-ból van 6.6os dízel , gugliba utánna lehet nézni ha nagyon érdekel.
2015. márc. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát most ez érdekes kérdés...

Most az amerikai teherautómotoros autókra nem térek ki, de a VW ugye megcsinálta a V10-es 5 literes TDI-t, amit tettek a Phaetonba és Touaregbe, na hát ez nem az 5 literes fogyasztásáról hires. De az Audi is megcsinálta pár éve a világ első V12-es dizelét, amit autóba épitettek (Q7) ez egy 6.0-ás motor. Ez országúton is megeszi szerintem a 15 litert.

2015. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen csak az Audiba biztos korszerűbb technika és váltó van, mint az amerikai autókba, ezt azért nem is írtam. (1es voltam)
2015. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, én azért vettem az európai modelleket, mert ugye ezeket ismerjük. Igazából 5-6000 ccm-ig elfogadható fogyasztást tud produkálni a dizel. (egy 400 lovas benzines ugye 20 liter felett eszik, a dizel nem).
2015. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!