Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes Benz W115 (1967) kb....

Mercedes Benz W115 (1967) kb. mennyibe kerülne egy teljes kárpitozás és kasznizás?

Figyelt kérdés
Ha valaki ért ilyesmihez, külön-külön mennyi lenne?
2015. márc. 27. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Az attól is függ nyilván, hogy milyen az autó.


Ha a rozsda olyan klasszik állólámpás szint (értsd: porrá), akkor elég sok. Darabokra kell szedni az egész autót, lebontani mindent. Szerintem csak a lakatolás 1-2 hét, legrosszabb esetben több is. Jó lakatos szerintem 5 ezer/óra, csak maga a munkadíj 200-300 ezer forint+anyag, mondjuk jó szívvel egy 400 ezer. A fényezés alsóhangon 300 ezer (ha nem metál, akkor kevesebb). Maga a kárpitozás is van 200-300 ezer, külföldről kell hozzá rendelni a gyári anyagot, szóval akár drágább is....és ott a többi apróság, a kormány, a műszerfal, a milliónyi más. Ha tisztességesen csinálják, akkor 1-1,5 millió lazán belemegy (de akkor olyan is lesz). Kevésbé tisztességesen 700-800, amolyan jó állapotban van szintre felhozva. Ennél kevesebb szerintem lehetetlen, hiszen a legfiatalabb is 1976-os, belülről van szétpusztulva.

2015. máj. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!