Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezeknek a mai kisköbcentis...

Ezeknek a mai kisköbcentis dízeleknek mennyi ereje marad ha elpukkan a turbócső?

Figyelt kérdés

Nekem 1.8-as van annál még marad erő , bár elég halvány lesz..

Kiváncsi lennék h mondjuk egy kis 1.3-asnál ami mondjuk az opel astrákban is előfordulhat mennyi erő marad, mire elég?

Vagy pl mondjuk egy új superb -ben az 1.6tdi nél?


2015. márc. 27. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon jó az autót igy használni, attól, hogy úgy érzed hogy megy az autó, jobban jársz ha leállitod és hivsz trailert.
2015. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én 2 hete így használom :D mentem kb 1000 km -t

mi baja lehet?

2015. márc. 28. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a nagyban sem marad erő. Nekem egyszer elment egy vákuumcső, gyakorlatilag 80ig alig tudtam felgyorsítani, emelkedőn meg halt.
2015. máj. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyi ereje marad, hogy felálljon a trélerre:D

Amúgy az elpukkant turbócsövön keresztül a jó poros levegőt (abból is keveset) szívja be a motor, szóval nagyon jót tesz neki, amit csinálsz.Mi baja lehet?? :D

2015. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1.9 TDI nek is Turbo nélkül 130-140 a vége... :D

gyorsulás se semmi... :)

2015. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!