Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Porsche...

Mi a véleményetek a Porsche Boxster-ről? (1997-2003) Bennetek milyen érzést kelt ha megláttok egy ilyent a forgalomba?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok,észrevételek,vélemények.

2015. márc. 28. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb ez: [link]

Közben arra gondolok, bár az enyém lenne :D

2015. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy szívesen kipróbálnám, milyen élményt nyújt egy ilyen vezetése.

Véleményem az, hogy marha drága kocsi, amit kihasználni se nagyon lehet normális közlekedéskor. De attól még jó hobbi, vagy 2. kocsi lehet.

2015. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szegény ember Porschéja.. mondja a gazdag, de egy szegénynek meg luxusautó.. hát valahogy így. :) De akkor inkább mercedes slk.
2015. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

Szerintem baromi jó kis gép lehet...


Nagyon szemeztem vele én is, mert viszonylag elérhető árban már kapható, a formája meg sosem megy ki a divatból.


Aztán elolvastam a totalcar népítéletet és akkor lestem mint hal a szatyorban, hiába öreg, akkor is porsche és a tulajok írták, hogy bizony nem ritka a fél millás szervíz is. Így maradtam a BMW-nél.

2015. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!