Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki segít ebben?

Valaki segít ebben?

Figyelt kérdés
Aprilia Rs50 motort hány éves kortól lehet vezetni? És hogyan vegyem rá a szüleimet,hogy megcsinálhassam a jogsim? 14 vagyok,de tudom,hogy még mostanában nem lehet megcsinálni a jogsim,de a szüleim nagyon féltenek,mert,hogy az összes motor egy gyilkos meg stb...stb.... de csak annak gyilkos aki baszatja neki mint az őrült és nem vigyáz,meg ez lehet az autosok miatt is. Na meg pár motoros barát sem ártana :/ abban tudtok segíteni? Hol találok motoros barátokat? Sajnso németországban élek így elég nehéz
2015. márc. 28. 18:27
 1/1 blazeeee válasza:

Az ősökkel nem tudsz mit csinálni, ők már csak ilyenek. Apámat is féltették a motorozástól, aztán végülis belementek a szülei, és ha nem hullott volna szét alatta az MZ az utolsó kör közepén Enduro országos bajnok lett volna.


Nem ösztönzésből, nem kell versenyezni főleg nem az elején :D


Jogsi: 14-től leteheted, AM kategória névre hallgat ( A Moped ), ezzel 50 köbcentiig bármit hajthatsz.


Motoros barátokat nem tudom hogy tudnál szerezni, nekem is csak az AM kategória van meg ( Mert letettem a B-t, személygépjármű ). Előbb jogosítvány és motor kéne, utána keresgetni a motoros barátokat :D

2015. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!