Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A jogsit próbálom sokadjára...

A jogsit próbálom sokadjára megszerezni, de most az a baj, h doktortól doktorig küldenek és színlelik, h nem adhatnak ki jótállást arról, h egészséges vagyok és vezethetek?

Figyelt kérdés
Közben pedig a fülembe jutott,h a háttérben valaki keveri a szart és emiatt nem tudok jótállást szerezni. Ebből a szítuációból,hogy keveredhetek ki? Akinek valami nem világos,nyugodtan kérdezzen,válaszolok rá.
2015. márc. 28. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy jótállás ? Ez ilyen orvosi kategória ?
2015. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi se világos.

Legfeljebb az, hogy hülyítesz itt.

Kinek lenne érdeke, hogy Te ne szerezhess jigosítványt?

Ha egészséges vagy és az orvos nem ad ki érvényes orvosit, jelentsd fel, kérj felülvizsgálatot.

De ha ezt a GYK-n kérdezed, akkor én se biztos, hogy adnék, bár nem vagyok orvos.

2015. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ööö... Nem lehetne esetleg - kísérleti jelleggel - értelmesen is leírni, miről van szó? Kinek kell jótállás miről? Ki kavar be kinek? Ki akar eltiltani a jogosítványszerzéstől? Milyen kategória? Hivatásos vagy "úrvezető" jogosítvány? Olyan jó lenne érteni is, amit írsz...
2015. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kérdezek, mert ha téged nem érdekel, hogy leírd pontosan az esetet, akkor engem sem.


Viszont azt nehezen tudom elképzelni, hogy a fél világ összeesküdött ellened - inkább az lehet, hogy tényleg nem vagy alkalmas egészségileg.

2015. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy doktortól doktorig küldenek.

Elmész egy üzemorvoshoz, és ha ő úgy látja, hogy alkalmatlan vagy, akkor asszem van valami másod fokú orvosi vizsgálat.


De nincs olyan, hogy ide-oda küldenek.


Mi az indok?

Hova küldenek?


Kell egy szemvizsgálat, egy vérnyomás, és esetleg egy drogteszt, illetve valami 45 vagy 50 éves kor felett EKG.


De egy szemvizsgálat, egy vérnyomás és egy gyors drogteszt vizeletből az üzemorvosnál kb. 10 perc!!!!!!!!

2015. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak vezetést kizáró betegségek.

A kérdésedet elolvasva két lehetőséget tartok valószínűnek:

1 - Kamu a kérdés, hülyíteni próbálod az embereket.

2 - Okkal nem adja meg az orvos az alkalmasságit

2015. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!