Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kipufogo cseret hogyan oldjam...

Kipufogo cseret hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Erdekelnek az autok, meg nem csinaltam ilyet, viszont vallalkozo szellemu vagyok. Milyen szerszamok kellenek hozza, mit kell beszerezzek? Ja es meg annyi, hogy akna nelkul nagyon nehez lesz kicserelni alafekudve? Gondoltam hogy megemelem az auto bal hatso reszet vagy kozepen a teljes bal oldalat hogy alaferjek a garazsban. Vagy a teljes hatso reszet emeljem meg ket emelovel? Tipusspecifikus paragi kipufogot akarok rendelni. Elore is koszonok minden tippet es tanacsot!
2015. márc. 29. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

nem vagyok szerelő, nem is nagyon szereltem még, de adok egy jó tanácsot: NE!



Egyrészt vannak emelési pontok, ahol nem "roskad" össze a kocsi ha megemeled, ez többnyire nem középen van.


Másrészt az emelő nem biztonságos aláfekvéshez. Akkor már bak kell, vagy valamivel alátámasztani még.


Az meg már mellékes, hogy belegebedsz mire végzez, ha aláfetrengve csinálod és nem rendes nagy emelővel vagy aknával.

2015. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minimum egy akna. Anélkül csak kínszenvedés lesz.
2015. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne szenvedj vele a kocsi alá bújva, a régi rendszer általában úgy összerohad hogy sokszor a kipufogósoknak is le kell vágniuk a p*csába. Szerezd be a dobot, aztán vidd el az autót egy kipufogóshoz hogy tegye fel. Értem én hogy szeretsz szerelni, mert én is imádok de a kipufogóval nem szoktam magam szärakodni, illetve csináltam, de nem vágyom rá többé.
2015. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akna nélkül, hogy akarsz barkácsolni? Esélytelen.
2015. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!