Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért lehetne elpasszolni?

Mennyiért lehetne elpasszolni?

Figyelt kérdés
Mennyibe tudnék eladni egy kitűnő állapotú, frissen felújított Gilera Runnert, beállt motorral? Gyönyürű a fényezése is, műszaki állapota is kiváló, egy hónappal ezelőtt költöttem rá 60 ezret, mindenhol új csapágyak, vízpumpa felújítva, stb, de a bejáratás 130. kilométerében beállt. Többet nem szeretnék vele kínlódni, meg költeni rá, egybe mennyit adnának érte? Vagy bontsam el és kínlódjak vele darabonként?
2015. márc. 29. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem jobban jársz ha elbontod,mert igy nem ér semmit!mert lehet nagyon szép a fényezés,meg költhettél rá te sok pénzt,ha most pont arra nem lehet használni,amire való:közlekedni!!
2015. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez első gondolata midnen értelmes embernek az lesz, hogyan használták ezt hogy már a bejáratás közben megölték.


Persze balek, kispénzű 14 éves csitrit lehet rá találni biztos. Én tennék egy próbát, meghirdetném egyben.

2015. márc. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!