Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért dől a jobb hátsó kerék...

Miért dől a jobb hátsó kerék alja befelé?

Figyelt kérdés

Elkövettem egy hibát. Sóderes úton kézifékeztem és túl csúsztam neki egy útpadkának elég csúnyán és a jobb

hátsó kerék alja bele felé dől! Lecseréltem a lengő kart a kerék most már függőleges. A kormány nem áll egyenesesen ráadásként menet közben a az autó hátulja nagyon járkál jobbra balra olyan mintha csúszkálna vagy nem is tudom. Nagyon megköszönném a segítségüket



#autó #javítás #futómű #kerék befelé áll #kézifék útpadka
2015. márc. 30. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre egy futóműves tud válaszolni, miután alánézett az autónak.

látatlanban nem lehet megmondani mi ment el...

2015. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy esetleg elég cserélni egy hátsóhidat vagy az egész felfüggesztés tropa? (csak a kereket érte az ütés) Vagy mik lehetnek még a felmerülő problémák?
2015. márc. 30. 14:36
 4/4 JulesTS ***** válasza:

Nem tudjuk az autó tipusát és azt sem, hogy milyen felfüggesztés van alatta, csak találgatni lehet...

Összes lengőkart kicserélted a megütött futóműben?

Ha igen, akkor lehet, hogy a bekötési pontok mentek el...

Futóműves meg tudja mondani...

2015. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!