Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Különböző viszkozitású motorol...

Különböző viszkozitású motorolajokat lehet keverni?

Figyelt kérdés

Opel Astra F Gsi kissé eszi az olajat és szeretnék utántölteni,de nem tudom hogy milyen olaj van benne.

Nemsokára szeretném lecserélni az olajat,de 1-2hétig még szeretnék így járni vele.

Milyen olajat vegyek?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2015. ápr. 1. 09:54
 1/6 kata kata ***** válasza:
Csak teljesen szintetikus olajat töltsél utána.Avval keverheted.
2015. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És abból milyen viszkozitásút? 10w40? vagy 15w-40?

Nem rég vettem az autót és sajnos nemtudom hogy milyen lehet benne. :(

2015. ápr. 1. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha most vetted, erősen ajánlott az olajcsere szűrővel együtt. Túl hig és túl sűrű se jó, 5W 30-40 amit én beleraknék.
2015. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha 5w-40el utántöltök,akkor az elméletileg jó lesz a komplett olajcseréig?
2015. ápr. 1. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Olajcserét úgy értettem, hogy ami benne van, kifolyatod, és utána nulláról feltöltöd. Most újra elolvastam, mikor vetted az autót, mennyi idő alatt mennyi olajat evett meg? Ennyi idős autóknál sajnos nem túl jó jel, ha elkezdi zabálni.
2015. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kata kata ***** válasza:
Simán elmehetsz vele olajcseréig!
2015. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!