BMW autók?

Figyelt kérdés
Valaki tudna írni olcsó és klasszikus BMW autókat?

2015. ápr. 1. 18:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10: Semmi logika nincs az érvelésedben. Akinek nincs állása, annak nem ad a provident sem kölcsönt (a providentnél sem hülyék dolgoznak, akik szórják a pénzt). Abban igazad van, hogy sok ember minden pénzét rákölti az autójára, de ez általában szinte az egész magyarságra igaz. Főleg a fiatalok ilyenek, mert nekik még nem fontos az, hogy legyen lakásuk és tartalék pénzük.

De ezzel én is csak általánosítok, mert azt nem láthatjuk, hogy kinek mi van a bankszámláján. Lehet, hogy valakinek nemhogy lakása, de autója sincs, de tele van pénzzel, ismerek ilyeneket.

Na és ha a fiatalság elszórja a pénzét és néhányan pont egy Bmw-re, amit átmatricáznak, megmorcosítanak, leültetnek, szétfaragnak, az neked miért fáj? Én el szoktam nekik mondani, hogy tegyenek félre inkább pénzt, fektessék be, de hát fiatalok, úgysem hallgatnak senkire. Nem csak ők alkotják az utakon rendetlenkedő boyracerek gerincét, hanem az összes népszerű márka képviselteti magát. De ha valamelyik szórakozik az óton, hát szórakozzon, menjen, csinálja, legfeljebb ha nekem jön és az én autómat is meghúzza, lekeverek neki egy rohadt nagyot.

Azokat a nagy terepjárókat meg nem kifejezetten a kopasz kigyúrtaknak gyártják, mert ez még nagyobb butaság. Az már egy másik dolog, hogy sok évesen használtan egy időben ők vették meg ezeket, mert az volt a divat. Még régebben meg nem a Bmw x5 és más Bmw suvok voltak a menők a köreikben, hanem a Jeep márka. Én még emlékszek a 90-es évek végi nagy leszámolásokra, nem egy vállalkozó a Jeep-jében hunyt el (vagy szitává lőtték, vagy rágyújtották). Újabban bizonyos hasonló (és bizonyos körökben ismert) alakokat Lexus suvokban szoktam látni, amelyiknek jobban megy, Mercedes G klasse-ben. Aki még a Bmw-nél tart és azt hiszi, hogy az a divat ezekben a körökben, az le van maradva.

2015. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!