Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek tetszik a Ford-ok új...

Nektek tetszik a Ford-ok új külseje?

Figyelt kérdés

Új Galaxy


[link]


Előző Galaxy


[link]


Új Ford Mondeo


[link]


Előző Mondeo


[link]


Az orrukat nagyon sajnálom. Az harcsaszáj szerintem nem kéne. Szerintem az előző orral sokkal szebbek és elegánsabbak voltak.



2015. ápr. 3. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Nekem már az előző sem tetszett.

Most jobb lett neked ezzel? Vagy akkor veszel csak ha itt több a pozitív válasz mint a negatív?:)

2015. ápr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt mondanám, hogy furcsa.

De most hogy az utakon is egyre többet látok, kezdem megszokni, lassan meg is tetszik.

Nem tudom miért van ez igy minden autónál, hogy mikor megjelennek, soha nem tetszik, aztán idővel kedvenc autóm lesz, például amikor 2010-ben jött az új Audi A6, azt mondtam, pocsék, most meg csodálom hogy milyen szép. Lehet hogy velem van a baj, de mást is hallottam igy vélekedni, és szerintem a Fordokkal is igy van ez, nagy újitás, szokni kell.

2015. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát azt nem mondanám hogy tetszenek, de ha Forddal kéne járnom hát valahogy meglennék vele.
2015. ápr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bácsak ezen múlva, kedves 1-es.. Bárcsak... Ugyanis szívesen vennék Ford-ot. Olvastam, hogy azt tűzték ki célul, hogy annyira megbízhatóak lesznek, mint a Toyota-k. Akinek Ford-ja van a környezemben, régi-új, mind nagyon pozitívan vélekedik róla.


A Mondeo amúgy szerintem nagy jó lett, gyönyörű, kizárólag az orra nem tetszik... De az nagyon nem.


A Galaxy pedig egyszerű lett nagyon ezzel, hogy így néz ki az eleje.


A Focus-nak viszont nagyon jól áll, az úgy jó ahogy van.


Még a Fiesta az amire szintén nem kéne.

2015. ápr. 3. 08:13
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Én Forddal járok, de kinézetre elég átlagautónak tartom. Az új Focus után párszor megfordultam, ami kicsit subaru wrc-sre sikeredett, aztán most ezzel a rácsos elejű kinézettel megint elrontották...
2015. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

A Mondeo jó lett, az eleje követi a trendeket (morcosítás), ez néz ki a legjobban, a többi inkább bamba kinézetű, esetleg még a Galaxy néz ki jól.

A Modeoval az a bajom, hogy az előző széria nem bizonyultak túl tartósnak és azok a kávédaráló alapmotorok, amik belekerülnek, nem bíztatóak, hiába tudnak azok is papíron megfelelő lóerőket. Akkor inkább árulnák már a Mondeot villanymotorral és 250km-re elegendő akkupackkal.

2015. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Én csak egy képet linkelek:

[link]


Ugye milyen hasonlóak?

2015. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!