Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magasságom miatt milyen...

Magasságom miatt milyen motorok lennének számomra ideálisak?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék egy yamaha YZF-R125-ös motor tulajdonosa lenni . sajnos a magasságom miatt valószínű hogy ez nem lehetséges . de mégis érdeklődnék hogy 164 cm magasságommal valamilyen módon ezt meg lehetne oldani ? ahogy utánanéztem az ülésmagassága a mocinak 830 mm-es ami nekem viszont ideális lenne az 730 körül van . egyébként ha tudnátok ehez hasonló külsejű 125-ös mocikat az is ÉRDEKELNE! 19/L
2015. ápr. 3. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj csajszi,haverom velem eggyidős (25-26) és kb ilyen 160centis csávó,és egy CBR125-öse van,simán jó neki feltud rá szállni,és semmi gond a leszállással se,szerintem jó moci,bár a Yamaha is ugyanolyan elnyühetetlen motorja lehet,de no para! :)
2015. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ amúgy cbr 125 -ösbe is gondolkodtam annak a külseje is totál egybe van :) amúgy hogyha így "pipiskedve" tartanám meg az gáz lenne ? mármint akkor is normálisan tudnám használni ? mert szerintem az úgy nem jó.
2015. ápr. 3. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Pipiskedve? :D,ezt hogy érted? :D
2015. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
írtam privibe ... :D
2015. ápr. 4. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Barátnőm 166 cm magas és a régi szívlámpás Aprilia RS 125-met hajtja, pedig az RS 125 nagyobb testű motor és a teljesítménye is több mint kétszerese a Yamaha-nak.


De amúgy ez a "pipiskedve" mit jelent?

2015. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lupara ***** válasza:
"Pipiskedve"jelentése:lábújhegyen,nyújtózkodva.Kérdésedhez kapcsolva igen fontos szempont.Pipiskedve megállni, indulni,mindezt azért mert magas a motor,fárasztó és veszélyes.Nyomvályús gödrös úton,fokozódnak a gondok.Ettől független eljárhatsz vele,de nem lesz kényelmes.A magasságodhoz viszonyitott 730mm-es ülést jól tudod.Ilyen magasságot chopper motoroknál találsz,igy vannak épitve.Azokon jól ülnél.Más kialakitású motorokra csináltatható alacsonyabb kialakitású ülés.Vannak rá vállalkozások.
2015. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Észre sem vettem a válaszokat. Köszönöm hogy írtatok! Aprilián ültem már de csak félig ért le a talpam ráadásul a neheze sem könnyített a helyzeten így hogy nem ért le a lábam. De egy cbr 125ről biztos leér :)
2015. ápr. 10. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!