Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek azok az autók amelyek...

Melyek azok az autók amelyek eddig csalódást okoztak? Miért, miben maradt el az adott típus a várakozástól?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
-de rossz kérdés
2015. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
mercedes w210 gyenge kaszni, vacak műanyag idomok, rosssz elektronika. Motorja váltója viszonylag jó. Nagyot csalódtam benne, főként mert hajlamos elég keményen rozsdásodni.
2015. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Opel b vectra 1.8 -igazi szopóroller volt,nem telt el hónap hogy nekellettvolna szervizelni valami miatt.

Azthittem ami olcsó,az lehet jó is. Tévedtem.

2015. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

wartburg régi, megszaktós.

állandóan beázott a gyújtás, elállítódott, elő vagy utógyújtás lett, és nem akart menni.

2015. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Porsche 911. Mert nem akart velem jönni. Pedig könyörögtem neki, hogy jöjjön a garázsomba, vigyázni fogok rá, de nem. Ilyenek az autók is mint a nők, csak a pénz érdekli őket.
2015. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem pl. a porsche 911 csalódás volt. Nagyon hangos szinte elviselhetetlen volt a hangja továbbá nagy melegben érezhetően csökkent a teljesítménye.
2015. ápr. 5. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:

A rendszerváltás előtt a Wartburg. Folyton a sebességváltó karokat kellett hajlítgatni, állítani, + 1000km-enként hengerfejtömítés.

A rendszerváltás után Alfa Romeo Julietta. Nagyon szevizigényes kocsi volt. Az utána következő 8 különféle típusban nem csalódtam.

2015. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!