Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakinek otlete, hogy megis...

Valakinek otlete, hogy megis miert all le a motor?

Figyelt kérdés
Mar egyszer kerdeztem, de ismet rakerdezek, mert sokat gondoltak, hogy a kuplung, de nem.Egy 2004-es Renault Lagunarol van szo.1.8 , benzin.Ha errosebben fekezunk, kuplung benyomva, a motor leall.Vagy 2-esben kanyarodas kozben.A diagnosztika nem hoz hibauzenetet, nem eg szervizlampa, kapott uj kuplungot az osszes hozza kapcsolodo dolog is uj.Sajnos a kozelunkben leve osszes szerelo csak fogja a fejet.Eladni nem akarom, mert kozel 600 ezer ft-ot koltottunk ra az elmult evben(muszaki, uj gumik, aksi, fekek, .....)Ilyen hibaval amugy is max. vasnak veszik meg.Valakinek van esetleg otlete, vagy hallott e mar ilyen problemarol.Koszonet a valaszert!

#RenaultLaguna
2015. ápr. 5. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az injektor környékén keresendő a hiba, renault révén plusz a leírtak alapján vagy egyszerű testhibáról lesz szó, mondom az injektor környékén, vagy az abból jővő kábeleknél.


Pontosabban Kontakt hibát keress! Vagy kerestess:D

2015. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Értelmes autódiagnosztikai műhelybe kell elvinni, ahol nem áll meg a tudomány hibakód híján. Pesten tudok címeket adni.

Egy Seattal kísértetiesen ugyan az volt a probléma. Ott alapjárati motort/fojtószelepet kellett cserélni.

2015. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok írd meg majd mivolt első voltam:)
2015. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok, majd irom a fejlemenyeket. Azt elfelejtettem hozzatenni, hogy a kocsi nem Magyarorszagon van.De azert koszi a hozzaszolast.Amint lemegy az unnep , ujra felhivom a szerelot(vagy kikerem egy 10.-nek is a velemenyet)VAGY talaltam egy Renault szervizt 20 merfoldre,oket is felhivom, hatha tipushiba.
2015. ápr. 6. 01:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Renaultoknál az elektromos rendszer sajnos tipushiba, konstrukciós hiba:/
2015. ápr. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De mi ra a megoldas?Dobjuk el?
2015. ápr. 7. 00:49
 7/9 A kérdező kommentje:
:-)
2015. ápr. 7. 00:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, az a baj, hogy nem tudom, vannak jó renaultok, mindenféle szarkazmus nélkül mondom, csak nem tudom melyik az:/


Javaslom, hogy kerstesd meg a hibát mint mondottam volt azt a kontakt hibát és szerintem add el😞

2015. ápr. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A fejlemenyek: Elvittem a kocsit Renault szervizbe.Sajnos ott sem tudtak tobbet mondani, mert az o diagnosztikajuk sem mutatott ki hibat.Azt mondtak, hogy szetszerelhetik a motort darabokra, hogy a hibat megtalaljak, de az eleg koltseges lenne.Ez volt hetfon.Erre tegnap eltorott a feltengely.Utanfutoval szallitottak haza a kocsit.Na most mi legyen?Oljek bele tobb penzt vagy adjam el vasnak?
2015. ápr. 16. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!