Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 2.7T 2001-2004 tapaszt...

Audi A6 2.7T 2001-2004 tapasztalat, vélemény, fenntartása?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy ilyen audit kB 1 milliót szánok rá.

Érdekelne mennyiből lehet fenntartani, fogyasztás tapasztalat szerint városban nem gyári adat szerint érdekelne

Továbbá ha van valami betegsége ami gyakran előfordu az és érdekelne.

Bármilyen hasznos megjegyzést is szívesen várok.

Köszönöm!



#Audi #fenntartás #2.7T fogyasztás
2015. ápr. 5. 15:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

2.7T révén a fogyasztás 13+ főleg ha még élvezni is szeretnéd.

Mennyiből lehet fenntartni?? - álapottól függ, na meg használattol.


Ha sokat mész 3 havonta ha negyedéves a biztosítás 50-et rákell szánni, szerintem:/


Vezérműtengellyel szokott probléma lenni.

2015. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Főként városban lenne használva rövid távokra. Akkor 13 alatt nem nagyon lehet városban tartani..

Néha természetesen oda kellene lépni neki :)

2015. ápr. 5. 15:42
 3/15 anonim ***** válasza:
Jó lesz az ha 15 literbe belefér városban. Fenntartás tekintetében azt kell figyelembe venni hogy ez egy prémium autó, tehát nemcsak a jó szakember elengedhetetlen a javításkor, karbantartáskor hanem a szerviz megfelelő felszereltsége és a minőségi alkatrészek beszerzése is. Nekem az a véleményem hogy ha 1 milliód van erre az autóra és nincs legalább 3-400 EFt havi tiszta jövedelmed akkor inkább bele se vágj.
2015. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Lehetőség szerint audit szeretnék venni. Ha ennek ilyen drága a fenntartási költsége, kisebb motoros esetében azért kevesebb, de mennyivel?

Gyengét semmiképpen nem akarok venni 2000ccc alatt nem Akarok autót dízel kevesebbet eszik de rövid távra inkább benzineset ajánl mindenki

2015. ápr. 5. 17:23
 5/15 anonim ***** válasza:

A kisebb motoros sem olcsobb az 1.9 dizelnek 120 körül van egy vezérlés cseréje:/ 2 xenon izzó 25 korül van, olaj csere 25 tehát semmivel nem gazdaságosabb, az audi az audi.


Bora

Passat

Golf

Némileg olcsobb


Estleg volvot is kapsz ennyiért már 1.8T

8-10 liter városban és ugrik is:)


Első voltam:)

2015. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ha ennyire drága akkor lehet kénytelen leszek más autó mellett dönteni...

Volvo is van pár ami tetszik :)

Eddig egy ezres yarisba ültem úgyhogy mindenképpen valami bika erős autó kell mert meguntam az erő hiányát :)

Akkor mit tudnátok ajánlani? Az Audi a Best ami nagyon teszik tesómnak 3.0 tdi a6 van az is tudja a dolgát de az msr magasabb kategóriájú..

2015. ápr. 5. 18:32
 7/15 anonim ***** válasza:

Ne lépj nagyot teljesítményben mert össze fogod törni magadat. Mondom ezt én aki nem magát törte össze szerencsére, hanem csak az autót pedig nem is volt ég és föld a két kocsi között.

Azonkívül városban nincs értelme a "bika" autónak mert kevés helyzet van, ha van egyáltalán ahol kiaknázhatók a képességei. Ha meg nem tudod elereszteni a ménest akkor fel fogsz robbanni az idegtől. Ez is tapasztalat, hidd el.

2015. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Közben elég sokat Megyek erősebb autókkal is tudom kezelni az erőt és nem szoktam ész nélkül száguldozni..:) csak tényleg amikor 5en ülünk az autóban és jön egy kis domb akkor egyesben megy fel.. Vagy ha messze megyünk pl nyaralni elég kellemetlen 500 kmt utazni egy yarisban:)
2015. ápr. 5. 21:38
 9/15 anonim ***** válasza:

Volvo s40

V40


Valamivel olcsóbb fenntartani, na meg ha azt veszed a pénzedért biztonságot, megbízhatóságot, egy remekművet kapsz:)

2015. ápr. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát azt írtad hogy főleg városban használnád, oda biztos hogy teljesen irracionális a 2.7T, persze ettől még lehet ott használni, de egy ilyen autóhoz legyen sok pénzed. Egyébként valószínűleg neked az 1.8T is tökéletes lenne. Nagy kasztni, tisztességesen erős motor, nem zabálja le gatyádat ha nem hajtod. Egyébként ha vezetsz erős autókat akkor azok nem lennének jók?
2015. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!