Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok mondani néhány szót a...

Tudtok mondani néhány szót a Yamaha TZR 50-röl?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam , hogy eladom a régi motoromat és veszek egy ilyet. Elolvastam sok véleményt, megnéztem sok videót. Sok pozitiv visszajelzest lehet olvasni rola (a hangjat leszamitva) . Nem ultem meg 50-es sportmotoron, eddig endurom volt. 220.000 ert mar lehet venni jo allapotut? Mi a legnagyobb problema ezzel a tipussal? Dragak az alkatreszek? Mennyi a vege h nincs benne fojtas? Elore is koszonom a segitseget ! (elnezest az ekezetekert, telefonrol tettem fel a kerdest)

2015. ápr. 5. 18:01
 1/3 szerencses85 ***** válasza:
Most kapsz még egy pozitív visszajelzést. Ugyan olyan blokkal volt 50-es gyorsaságim, illetve tudom milyen a TZR. Ha nem vagy túl nagy termetű, akkor mindenképpen ajánlom, úgy kényelmes motor. A blokkhoz rendkívül sok alkatrész van, mivel gyakori, és találsz olcsóbban is. Minőségre is tökéletes, sokat bír. Fojtás nélkül körülbelül 85-100 km/h-ig terjed, ez, mondanom sem kell, a motor állapotától függ. 220 körül szerintem ki tudsz fogni jót. Tipp: jó kis motorok, ha szeretnéd, nyugodtan vedd meg, utána viszont figyelj a karbantartására, és jó kis gépet kapsz!
2015. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom, én anno Aprilia RS50-el is nyomtam, nagyjából ugyanaz mint a TZR.

Persze a legőrültebb időszakomban jártam ilyennel, és hát brutál amit az a motor kibirt, két nyári szezont lenyomtam vele, éjjel-nappal mentem vele nyélgázzal.

Ami nagyon idegesitő, hogy ugye 6 sebességes, és nagyon de nagyon sokat kell váltani, már sokszor a lábam és a bal kezem zsibbadt de amúgy imádtam, ha jól tudsz váltani, nincs robogós ellenfeled.

Alkatrészek sem olyan drágák, szerintem ugyanannyi, mint egy robogónál.

Ja és ha rendben tartod a gépet, simán megy 100-at, de a 90-es utazó is tartható vele. Csak egyre vigyázz, ne sajnáld a legdrágább olajat bele, meghálálja.

2015. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. ápr. 11. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!