Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda dio af 18 as típusú...

Honda dio af 18 as típusú motoromban meghalt teljesen az automata szívató. Csak indítani lesz nehéz, vagy van valami menet közbeni változás is?

Figyelt kérdés
Jelenleg azt csinálja a motorom, hogy beindul kissé nehezen ( gondolom a szívató miatt ) alapjáraton szépen ketyeg. Elindulásnál nagyon jó pörgős, de 35-40 km es sebességgel haladva kb 800 m után leáll alapjáratra , azon ketyeg tovább és gázadásra fullad. Ha várok kb 2-3 percet , akkor megint el tudok indulni és utána ugyanez.

2015. ápr. 6. 10:34
 1/5 szerencses85 ***** válasza:
Szerintem nem (csak) az automata szivató lesz, nézz körül rajta.
2015. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ezzel most okosabb lettem.
2015. ápr. 6. 11:14
 3/5 szerencses85 ***** válasza:
Figyelj, a motoros távgyógyítással semmire nem lehet menni. Ha itt lenne előttem, lehetséges, hogy tudnék mondani valamit rá, de így, hogy ezernyi baja lehet még, nem érdemes találgatni.
2015. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor mondok pár kizáró okot. Kompresszió nagyon jó. Gyertya jó, szikra jó. Légszűrő kitakarítva, gumicsonk lecserélve. Karlburátorban szinte minden kicserélve, kivéve a főfúvókát, az maradt a régi. kompresszorral kifújva minden, úszószint jó. Esetleg nagyon fúvóka kéne bele, mert egy idő után nem kap elég benyát?
2015. ápr. 6. 11:33
 5/5 A kérdező kommentje:
*Nagyobb*
2015. ápr. 6. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!