Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek kB 1...

Milyen autót vegyek kB 1 millióért?

Figyelt kérdés

nyáron szeretnék egy autót venni addigra körülbelül egymillió forintot tudok összeszedni nagyon szeretnék egy a6 os audi 2.7t 2001 től 2004 ig gyártott kasznival vagy egy volvo V40 v60 v80 ban is gondolkoztam. Az audit nagyon szeretem tesómnak is van és megszerettem.

Szeretnék középfelsőkategóriás autót venni érdemes ennyi pénzért vagy gyűjtsek még hozzá?

Főként városban lenne használva de azért jó ha 5ember kényelmesen elfér mert szoktam kirándulni.



2015. ápr. 6. 17:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
S40 s60 s80 * bocsánat
2015. ápr. 6. 17:43
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Persze 1 millából prémiumot.

Az nem lesz baj ha utána mégegyszer ennyit kell rákölteni?

Inkább valamelyik Volvo ennyiből.

2015. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1 millióért van fent sok a6. Ennyi erővel minden autó zsákbamacska mert nem fog elsőre minden hiba kitűnni szemet szúrni.
2015. ápr. 6. 17:51
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Értem. Amúgy minden autó zsákbamacska amit használtan veszel.

De 1 milláért én nem vennék prémiumot mert nekem nincs pénzem szervizelni.

2015. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Még mondjuk minimum 500 ezret érdemes lenne hozzátenni, mert ennyiért csak 2000 előttiből lehet szebbet venni. Ami pozitív dolog az Audinál és a Volvónál, hogy egyikre sem annyira jellemző a rozsdásodás.
2015. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Vannak fent szép a6 ősök szép állapotban persze képeken szép, élőben is meg kellene nézni. Sokat olvastam utána az Audi azt hiszem 2001 után minden autót korrózió ellen lekezelt az egész vázszerkezetet tehát ilyen szempontból tényleg megéri.. Mert ami még piacon van az tuti nem rozsdás
2015. ápr. 6. 20:58
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Egy kombi ferrari f50 vonóhoroggal. Vannak szép állapotúak. Szomszédnak is az van. Metálfénnyel. Metált bírod?
2015. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat kérek.... Poénkodni én is tudok
2015. ápr. 7. 10:34
 9/15 anonim ***** válasza:
A komoly választ te is tudod erre a kérdésre. Csak szeretnél picit álmodozni. Tudod jól hogy egy 1M-s audi A6 egy kalap szr. Meg az össze prémiumautó. Ennyiért csak gondot veszel a nyakadba. Ha városi használatra akrsz venni egy autót egymillióért, akkor egy alacsonyfelszereltségű népautót kell venned. Egy asztát, agy fókuszt. Hidd el, el lehet vele menni kirándulni. De nem státuszszimbólum. Szóval előbb döntsd el mit akarsz (venni). A-ból B-be eljutni a legracionálisabb módon vagy vmi menő márkájú kulcsot pörgetni a haveroknak. HA megválaszoltad a kérdéseidet, ide már ki se fogsz írni semmit.
2015. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem a legújabbakra gondoltam, de egy 2002-3 as audit már lehet kapni ennyi pénzért és nem is rosszakat.. tesóm is ilyet vett és nagyon jól működött neki nem volt semmi komoly gondja.
2015. ápr. 7. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!