Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 13coll felni legalacsonyabb...

13coll felni legalacsonyabb oldalfallal rendelkezo gumimeret?

Figyelt kérdés
tudom hogy eleg korlatozottak a lehetosegek,de az erdekelne hogy 13coll gumimeretben melyik az a meret ami a legalacsonyabb oldalfallal rendelkezik?tudom hogy nem lesz /40 meg hasonlok,de fontos lenne talalnom egy kevesbe lufi gumit

#gumi #felni #13coll
2015. ápr. 9. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vagy ha több választék kell:

[link]

2015. ápr. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De amúgy váltóméretet kellene venned, mert nem lesz pontos a km órád!! :) Milyen van most rajta?
2015. ápr. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Huhhúú, nem is tudtam hogy van 13-ból 225/45-ös, nagyapámat rá kell beszélnem, hogy ez a jó választás a Matiz alá, úgyis esedékes a gumicsere :D
2015. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
225-tel 15 litert fog enni :D De hajrá. Ja, meg "elég" lomha lesz.... Arra 165 kell max. DE am is 13-as kerekekre nem lesz jó a /50 se... mert nem ez a gyári mérete... nagyon csúnya lesz és nem lesz egyáltalán pontos a km óra meg lehet le fog érni az alja.... olyat rakjatok rá ami gyári méret..
2015. ápr. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!