Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo S60 vélemények?

Volvo S60 vélemények?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne róla. Fogyasztás,megbízhatóság,dinamizmus,helykínálat,alkatrészárak. Egy 2.0,180 Le-s,benzinesről lenne szó,2000 évjárat körül.
2015. ápr. 9. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó autó, én ajánlani tudom.

Fogyasztás hát az nem kevés, de ez a motor nem is arról szól.

Megbizhatónak nagyon megbizható. Helykinálata is példás, végülis egy nagy autóról van szó, ez el is várható. Alkatrészárak viszonylag magasak.

De majd jön John és segit neked :D

2015. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én se nagyon találtam eddig Róla negatívumot,max annyit,hogy hátul kicsit kicsi a lábtér.De ennyi.2.0-es motor ilyen lóerő mellett szerinted mennyit ehet?Városban 11-12?10-re le lehet vinni?
2015. ápr. 9. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2.4 D volt egy ideig, nem panaszkodtak hogy szűk lenne hátul. A benzines nem tudom mennyit eszik városban, nem akarok hazudni.
2015. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legendákat lehet mondani, feltöltött benzines, alul is van benne erő >> eszik is. Városban nagyon jó esetben 11-12, ha nem automata.


Amúgy jó autók.

2015. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Én félé éve vettem autót és ez is benne volt nálam a pakliban. A vége egy Mitsubishi Galant lett,de ha S60-at találtam volna előbb jó állapotút akkor az veszek. De amúgy nem bántam meg ezt sem , az enyém ugyan csak 140Le viszont csak 1260 kg , ami igy kb ugyan azt tudja mint a Volvo csak fogyasztásba jobb. Amúgy szerintem rohadt jól néz ki az S60 és nem egy elcsépelt német "prémium" szóval hajrá:!)
2015. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó autó és szép is de hátul nem csak a láb hanem a fejtér is kicsi. Én legalábbis nem éreztem magam túl komfortosan,pedig csak 180 vagyok
2015. ápr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!