Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2107 be a cd magnó hozzá...

Lada 2107 be a cd magnó hozzá ér a váltohoz valahol olvastam hogy a nem gyári magno akkor hozzáér a válto kar ez igaz?

Figyelt kérdés

Idézem A sebváltó krómja becsillan a fej előlapján. Tipikus 2107 kardánbox: a szabvány méretű

rádió nem fér be a helyére, mindig kilóg. Be lehet erőltetni, de inkább ne... jó lenne ide egy

szép kiemelő lemez, akár a kalaptartónál is használt 19mm-es MDF-ből. Persze feketére

flokkolva.


2010. febr. 19. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, énis hallottam már erről a problémáról. Én ajánlom a kesztyűtartóban elhelyezést, és ott kialakítani, bár akkor nemártana egy "irányító-gombsort" elhelyezni a műszerfalon. kb 15-20e-ért szinte bárhol megcsinálják neked.
2010. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem alapba rövig váltókar volt benne de a hosszú se ért bele.
2010. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, a Ladáknak van egy ilyen gondjuk. Egyrészt a kockák műszerfalán a rádió helye még véletlenül sem DIN-méretű, ezért csak kilógatva fér el a fejegység. Másrészt jó hosszú a váltókar, ezért nagy területen mozog a vége. Megkerestem a cikket, amiből idéztél (forrást illett volna írni, mindegy), az azon mutatott beszerelés tipikus példa: a gyári helyre gyakorlatilag semmi nem fér el.
2010. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor hova tegyem a fegyegységet?Meg van 2 hangszorom az ajotoba el tudnám helyezni?
2010. febr. 19. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:
a kesztyűtartóban énis jó ötletnek tartom külső vezérlőegységgel.. nekem az audimban is úgy van :)
2010. febr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy el tudod-e helyezni az ajtóba, kicsit nehéz eldönteni úgy, hogy azt sem tudjuk, milyen az a két hangszóró... Egyébként nem lehetetlen, egyes NSZK-export Ladáknál "gyárilag" is volt hangszóró az ajtóban (jó csúnya volt, de ott volt). Tehát megoldható, mert az üveg szerencsére elég helyet hagy az ajtók alján a hangszóróknak. Viszont azt remélem, tudod, milyen óvintézkedéseket kell megtenni a hangszórók ajtóba építésekor...
2010. febr. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
01:06: milyeneket? énis szeretnék majd a kocsimba, de fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá
2010. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mikor leszereled a kárpitot, érdemes megnézni, milyen vízszigetelés volt mögötte. Gyárilag ugyanis mindig van valamiféle fólia vagy egyéb szigetelőanyag az ajtókárpit mögött. Ennek az az oka, hogy az ajtó belseje olyan kialakítású, hogy nem árt neki a belekerülő víz (bár a vízlehúzóleceknek nem lenne szabad beengedniük). Régebben lyukak voltak az ajtók alján, ami befolyt, az el is távozott. A kárpitok viszont általában nem szokták bírni, ha hátulról rájuk csapódik a víz: a régi papundekli alapúak hamar szétáztak. Ezért ha hangszórót telepítesz az ajtókárpitokba, azt hátulról vízhatlanul szigetelni kell, mert általában csak úgy fér el, hogy ezt a gyári fóliát kivágod, a hangszóró kosara mellett pedig eléri a víz a kárpitot.
2010. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam soha nem ért bele a váltókar a boxba,még a magnót sem éri el bár tervezem új box készítését ,de nem tudom érdemes -e gömbölyítettet alkotni :D
2010. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Apám toyota-jába úgy van megcsinálva hogy az anyós ülés alatt van egy cd tartó amibe kb 16 cd fér el és ezt a műszerfalról irányítja egy lepantittható kazettás magnóval
2013. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!