Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Starlet vagy Suzuki...

Toyota Starlet vagy Suzuki Swift alkalmas-e a pizzafutárkodásra?

Figyelt kérdés
Ezen a két autón gondolkodok hogy melyik lenne a jobb választás.Vagy esetleg van másik autó amelyik megfelel a célnak? Vagy van ezeknél jobb autó is (persze kiskategóriás autóra gondolok) A válaszokat előre is köszönöm :)

2015. ápr. 10. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

futárkodhatsz te akár egy hummerral is. gyakorlatilag mindegyik kocsi alkalmas rá. :)

de mivel te lényegében szinte csak városban közlekednél vele, ezért valami kis köbcentis kocsi kell neked. swift 1.0, corsa 1.0, tico 0.8. így hirtelen ezek jutottak eszembe amik gazdaságosak és olcsón beszerezhetőek lennének. :)

2015. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Épp a napokban volt egy ilyen kérdés a totalcar nepperűzőben. Mindkettő jó amúgy. F Astra is bírja a strapát és olcsó a fenntartás/szervz. Bár fogyasztásban lehet nem a legjobb. Abban a Citroen Saxo/Peugeot 106 bajnok az 1.5-ös dízelmotorral. Jó választás lehet még VW Lupo is,régebbi Polo
2015. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Lehet velem van a baj, de én a Toyota Starlet-ről soha nem is hallottam eddig.


A Suzuki Swift népautó, minden bokorban van hozzá alkatrész.


Nem mondom, hogy az előbbihez nincs, de az utóbbihoz, biztos, hogy gombokért kapsz alkatrészt.


Azaz ezzel azt akartam mondani, hogy a pizzafutárkodás pont az a meló, ahol széthajtod az autót, de igazán nem jövedelmező, azaz minél olcsóbban kell megoldani, erre szerintem a Suzuki Swift-nél nincs jobb jármű.


Bááár felénk a futár trabant-al járt, de nem vagyok benne biztos, hogy az ár/érték arányban hosszútávon jobban megérte volna mint ha Swift-el járt volna, de nyilván a kényszer nagy úr.

2015. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most már tudod hogy létezik Toyota Starlet :) (a Yaris elődje) azért köszi a válaszokat! :)
2015. ápr. 10. 22:43
 5/6 A kérdező kommentje:
és az is közre játszik hogy városon kívül is kelljen használni szállítani nemcsak a városban :)!
2015. ápr. 10. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem változik semmi azzal, hogy néha városon kívül is kell menned. Swift 1.0 ugyanúgy jó. 100 km/ h nál kb 5-6 L közt fogyaszt, és 2800 at forog 5 ben. Vegyél csak ilyet.
2016. aug. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!