Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus I (2000) kombi...

Ford Focus I (2000) kombi 1.8. Ma próbáltam ki először ezt a típust.185e km van benne (német papírokkal). Minden jó benne, de a váltáskor a 3. sebességbe kicsit nehézkesen tudtam berakni. Ez hiba vagy csak meg kell szoknom?

Figyelt kérdés
A váltó nem ugrott egyből be 3-ba úgy mint 1-be vagy 2-be. Ez nagy hiba vagy csak paranoiás vagyok? Illetve az normális, ha gyújtás után 2mp-re rá indul be a motor? Sajnos más Ford Focust nem tudtam még kipróbálni és szívesen vennék egy ilyet, sőt akár pont ezt, amit kiszemeltem.

2015. ápr. 11. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez akár komoly hiba is lehet a váltóban, nem paranoia!


185e km biztos volt benne 2007/2008 környékén...

2015. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az állapotfelmérés során a váltót is megnézik? Mert ha igen, akkor ott kiderülne, hogy mekkora baj.
2015. ápr. 11. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Szét biztosan nem szedik - anélkül meg csak "érzésből" és tapasztalatból lehet tippelni, hogy mi lehet a gond, mert látni nem lehet, mint teszem azt egy futóművet.
2015. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenképpen körültekintő leszek. Biztos találok még hasonló verdát máshol is.
2015. ápr. 11. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha módod van rá, inkább 2004-es, vagy azutáni Focust vegyél. Azok nagyon eltalált kocsik.
2015. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem vetted meg, akkor ne is vedd, van ilyenből elég. Azért a 3-mas csinálja, mert ha városban használták akkor a 3-mas van a leggyakrabban használva, de hogy nehezen veszi a sebességet, az mindent jelent csak jót nem. Ja és az sem okés hogy nehezen indul.
2015. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!