Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passat b5.5 1.8 T mire érdemes...

Passat b5.5 1.8 T mire érdemes figyelni vásárláskor? Benzin-gázüzem!

Figyelt kérdés

Igazából városi és nagyobb utakra vegyesen lesz használva!

Tudom hogy városra nem a legideálisabb, de minden meg fog kapni ami kellhet!

Egy autókereskedésben láttam ma és nagyon megtetszett.

Körüljárva feltűnt 1-2 apróság, pl. karc a csomagtér ajtón, jobb első ködlámpa törve, illetve egy kisebb horpadás a bal hátsó lámpa ív környékén, kb 5 Ft-os nagyságú!

Belseje korrekt állapotban van, gumik és felnik is így elsőre.

Szerintetek a horpadást valahogy ki lehet hozni a fényezés/lakk megsértése nélkül?

Illetve mi az amit érdemes megnézni, még mielőtt egy hozzáértőt hívnék/ vagy elvinném valahova átnézetni?



2015. ápr. 11. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát először is, turbó-benzines motort nem szoktak gázositani, legalábbis csak nagyon de nagyon ritka esetben szoktak csak, és akkor is nagyon nehéz megcsinálni hogy rendesen menjen.

Amúgy jó autó, jó motorral, a kis horpadás minden bizonnyal javitható. De akkor is gyanús ez a gáz üzem.

2015. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem is hallottam, hogy a turbósokat nem gázosítják. Itt van ez a gyárilag lpg turbós autó: [link]

Azt hallottam, hogy csak annyit kell tudni a turbós-gázos autónál, hogy a szívónál is többet fogyaszt (de ugye benzinből is többet fogyasztanak a turbósok).


Ha csak karc van a csomagtéren, csak a ködlámpa törött (nekipattant kő??), 5 forintos horpadás, és a belseje korrekt, akkor az az autó szinte szalon állapot, örülj neki!

Persze, van fényezés nélküli horpadásjavítás (erre keress a google-ban), ahol ezt kidolgozzák (ha nem túl mély) 5-10 ezer forintért.

Ki kell próbálni az autót és ha nem tapasztalsz semmi különöset (például elgurul a kerék menet közben), akkor át lehet nézetni.

2015. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megtaláltam Hahun is a Passatot.

Most így képről jobban feltűnt, hogy a jobb fényszóró körül nagyok a hézagok, szóval tuti törött volt.

Élőben csak a lökösnél látszott kicsit a jobb első kerékívnél. Sajnos erről van tapasztalatom, hogy sose lesz olyan mint gyárilag, ha egyszer törött volt... szóval nem tudom

2015. ápr. 12. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!