Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet visszatenni a...

Hogyan lehet visszatenni a hengert a gyűrű eltörése nélkül (sor4) illetve hogyan lehet beálítani a karburátort, hogy egyformqn szívjon?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 21:20
 1/1 joco5582 ***** válasza:

Biztos van rá célszerszám is, de nem lehet esetleg egy vékony lemezzel lefogni a gyűrűket és le kötegelőzni? Úgy értem, hogy például fogsz egy sörösdobozt, és levágod az alját és tetejét és felhasználod a palástját. A lemez vékony, és elég elég erős ahhoz, hogyha gyorskötözővel összehúzod, ne engedje el. Ráadásul igen sima, könnyen csúszik is. Gondolom értem, hogy mire gondolok. Ha ráengeded óvatosan a henger talpat, a vékony lemezt szépen le lehet nyomni róla és remélhetőleg nem akar megszorulni.

Remélem segítettem

2015. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!