Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2009-es vw passat cc-t automat...

2009-es vw passat cc-t automata váltóval megéri venni?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy ilyen volkswagent, de a dsg automata váltóról hallottam egy két rossz dolgot. Kérdésem az, hogy mennyire igaz, hogy ezek a dsg-k típúshibásak?

Nekem tulajdonképpen mindegy, hogy manuális vagy automata.


2015. ápr. 12. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam DSG típushibáról, persze ez nem zárja ki ennek lehetőségét. Az automatákról - és a DSGről is - elmondható, hogy szigorú váltóolajcserével elég sokáig problémamentesek, utána szükséges egy felújítás. Ez olyan 250-400 000km között szokott bekövetkezni, a felhasználás módjától függően.

Ennél a futásnál a kézi váltósnál is cserés a kuplung,a dízeleknél a kettős tömegű lendkerék ( a feltöltött benzineseknél nem tudom meddig bírják ), az sem sokkal olcsóbb.

Ha találsz neked megfelelő CC-t és megbízható előéletű, akkor nyugodtan válaszd az automatát.

2015. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én rosszat nem hallottam róla. Viszont azt tudom, hogy nagyon jó váltó, villámgyorsan vált, kevesebbet fogyaszt vele az autó mint kéziváltóval és nagyon kifinomult. Igazából jobb minden szempontból mint a kézi. És egy Passat CC-be illik az ilyen váltó.
2015. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!