Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hangszorokat vegyek...

Milyen hangszorokat vegyek ehhez a radiohoz?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem egy pioneer mvh av270bt rádiot, egy peugeot 207be lett beszerelve, elég szépen szól de egy hónap múlva hangszorokat akarom lecserélni.

2015. ápr. 12. 18:17
 1/3 dirtboy ***** válasza:

ennek is ugyan olyan gyenge sz@r végfoka van mint bármelyik másik fejegységnek,így mindenképpen olyan hangszóró kell ami kis teljesítménnyel is megfelelően hajtható,ezek az érzékeny hangszórók.

komponens szettet rakj be,mivel nem írtad hogy az ajtódba mi fér be így vagy az audio system mx165 vagy a 130at ajánlom.

egy kis erősítő akár olyan ami ténylegesen tud 4x50Wot beszerzése erősen ajánlott.

ajtó bitumenlapal való merevítése és lezárása szintén sokat hoz.

2015. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, bár a sz@r szót mellozhetted volna.

4db 16,5cm és hangszoro van a kocsiba, 2az ajtoba 2 pedig hátul, plusz 2magas sugarzo.

2015. ápr. 12. 18:45
 3/3 dirtboy ***** válasza:

nem szoktam köntörfalazni,az enyém kicsit drágább fej meg 1dines de ebben is ugyan olyan .... van mint a többiben csak éppen rca-ját kell használni hogy ki tudd belőle szedni azt amiért annyi az ára emennyi.

egy drága jó hangú fejegység végfokban nem nagyon tér el egy belépő szintű fejegységben lévőétől,az áruk nem azért magasabb.


hátsó hangszórót és magas sugárzóját nem kellene használni mert kusza lesz az egész azzal hogy hátulról is szól a zene.

mély is csak azért lehet hátul mert az alacsony frekvencia olyan hosszú hogy nem hallod honnét szól.

2015. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!