Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Merci W210 nél 96' néha...

Xyasdd kérdése:

Merci W210 nél 96' néha Fékhibára figyelmeztető hibaüzenetek jelennek meg (abs, kézifék, fékpofa kopás stb) Valami ötlet ennek végleges megoldására? Esetleg hol is találom a fék elektronikáját?

Figyelt kérdés

ami persze a valóságban nem igaz tehát mindennemü fék tökéletes rajta. Mellette meg nem müködik ilyenkor a sebesség mérö spirálja sem. Ez elég ritka jelenség megoldodik következö inditáskor netán bukkanotol esetleg folyadékszint feltöltéstöl.


elvileg arra tippelek a fékelektronikánál lehet valami érintkezési hiba vagy valami tábla vizet kapott netán.



2015. ápr. 14. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem te ne tippelj semmire,mert annyira nem értesz az autódhoz,hogy horror!!


"sebesség mérő spirál" ezen majdnem beszartam....kb 30 éve nem spirálos a mercik sebességmérője,hanem elektromos.....


"mindennemü fék tökéletes rajta" és ezt hogyan/miből sikerült megállapítanod?ránéztél azt jó az.........

2015. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha még nincs meg a probléma, én a féklámpakapcsolóra gyanakodnék. Pár ezer forintos, otthon cserélhető tétel, mégis meglepő hibákat tud okozni.
2015. máj. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ,megprobálkozom vele. De mondjuk mostanra észrevettem hogy kanyarodáskor visszajön minden, de szerencsére azért mostanság ritka jelenségnek mondható.
2015. máj. 8. 13:22
 4/4 A kérdező kommentje:

A hiba megoldva. Hibás alkatrész neve:mobil relé.

XIX kerületi merciboltban (báthory u.) 10 ezer forint. Felszerelése egyszerű volt.

2015. jún. 19. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!