Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Feliciával kapcsolatban...

Feliciával kapcsolatban szeretnék kérdezni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a pick-up skoda,ez e felicia títus.

Fiatal vagyok és tetszik ez az ültetett rat stílus.a feliről el tudnám képzelni az ilyet.lenne a barátomnak sok alkatrésze,a feli platóst is meg tudnánk csinálni olyan Oktávia szer ű elejűnek.

Szerintetek klassz kis járgény lenne?

Most tudnék venni egy egész jó kis felicia platóst.

mit javasoltok,vagy inkább ne vegyek ilyesmi kocsit?



2015. ápr. 15. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából el tudom képzelni mire gondolsz, szerintem fasza kis gép lehetne belőle, ráadásul egyedi is. Amúgy sem sok Felicia pick upot látni az utakon, pláne nem tuningoltat...
2015. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat,igenez tetszik nekemis,hogy namilyen elcsépelt sablonkocsi,hanem egyedi.És állítólag nagyon megbízható ez a skoda,bár nem egy nagyerős kocsi,de sok baj nincs vele,még úgy sem,hogy elég öregek.Szerintem meg fogom venni,koszi.
2015. ápr. 16. 05:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is kellene nagyon sok mindent átalakítani /gondolj a m.vizsgára is :) /

Egy kicsit leengedni (és keményíteni) a futóművet, négy látványos felni, egy rozsda utánzatú festés.....

Jó kis bohóc autót lehet kihozni belőle.

2015. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!