Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire korrekt a Diesel...

Derko340 kérdése:

Mennyire korrekt a Diesel mobil autókereskedés? Érdemes náluk autót nézni? Mennyire lehet velük alkudozni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 22:23
 1/4 anonim válasza:
Én két éve vettem náluk az autómat. Teljesen korrektek voltak, és bár az autóval azért volt gond, ez inkább a kora és a futásteljesítménye miatt volt. A szokásos kereskedői trükköket azért bevetették ("siess az előleggel, mert pont ma nézi meg egy vidéki vevő, aki marhára komolyan gondolja és valószínűleg el is viszi..."), de ez megbocsátható :)
2015. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is azt hittem, hogy ez csak egy üzleti fogás a Dieselmobil részéről, és engem ugyan nem ugrasztanak bele semmilyen trükkel egy vásárlásba, de miután 2 autót is elvittek előlem az elmúlt fél évben, már elgondolkodtam... Ha legközelebb találok egyet, már gyorsabban döntök, mert én még nem nagyon láttam ennyi szép magyar autót egy helyen.
2016. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem jó tapasztalataim vannak velük kapcsolatban. Ugyan,nem olcsó autókat árulnak, viszont MAGYAR, eredeti kilométeres autókat lehet náluk venni. Én nem tudtam alkudni,de inkább megvettem kiírt áron, mintsem 50-100 ezer Forinton múljon, hogy jó autót vegyek. Nem bántam meg!
2016. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi tavaly vásároltunk a Dieselmobilnál. Hitelt is vettünk fel, mert a régi tragacsomat nem akarták beszámítani, mondván nem illik az autóparkjukba...na jó,ha nehezen is, de elfogadtuk.Javasolták, hogy hirdessük meg a neten, és szerencsére viszonylag hamar el is kelt.Egyébként kedvesek és segítőkészek voltak,és mindenről részletesen tájékoztattak. Az új autónkat meg nagyon szeretjük! :)
2016. jún. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!